Vendi

0
Kandidati i mazhorancës për Bashkinë  e Tiranës u ndal pasditen e sotme në njësinë numër 6, nga ku përsëriti edhe një herë ftesën për një de...

0
U krye sot nga Zyra Qëndrore  Interpol Tirana ekstradimi nga Zvicëra drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar Fatos Sakolli, 41 vjeç. Ai is...

Sport

0
Futbolli argjentinas është bërë sërish protagonist për vdekjen e futbollistëve në fushë. Fatkeqësia e radhës ndodhi në takimin e kategorisë...

Kosova

0
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, është duke vazhduar hetimet për përfshirjen e disa qytetarëve nga Kosova në përleshjen e armato...

Rajoni & Bota

0
Media ndërkombëtare bëjnë me dije se më shumë se 430 njerëz kanë humbur jetën nga të nxehtit që ka përfshirë jugun e Indisë, ku të dielën te...

Familja

0
Një pjesë e çifteve e kanë të vështirë t’i rikthehen një jete të rregullt seksuale pas lindjes së fëmijës. Qëndrimi larg marrëdhënieve seks...

Shëndeti

0
Qershia përmban gjithçka që trupi ynë ka nevojë që të jemi të shëndetshëm dhe vital. Janë të pasura me vitamina A, C, E dhe acid folik. Ajo ...

Kulturë

0
Elahida Dani që përfaqësoj vendin tonë me këngën “I’m alive” gjatë gjithë kohës kryesonte në renditje si një nga këngët më pretendente në fe...

Fotogaleri

Argëtim

Tech

Video

video

0
video

0

0