Vendi

0
Ekstradohet nga Italia drejt Shqipërisë 42-vjeçari Robert (Ardian) Frroku, i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Gjykata e Apelit Shkodër, në ...

0
Vau i Dejës - Kandidati për kryetar i bashkisë së Vaut të Dejës Zef Hila, përmes një deklarate për shtyp, i kërkon Ministrisë së Brendshme d...

Sport

0
Barcelona e mbyll me një barazim 2-2 kundër Deportivos në shtëpi këtë sezon të La Ligës. Në ditën e Çavit, i cili luajti ndeshjen e fundit ...

Kosova

0
Organizatat e dala nga Lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, në takim të përbashkët me familjarët dhe pas dakordimit të tyre, vendosën që ...

Rajoni & Bota

0
Kryetari i Serbisë Tomislav Nikoliq ka vlerësuar se sulmet e fundit “terroriste’ në rajon, siç i ka quajtur ai ngjarjet në Maqedoni, tregojn...

Familja

0
Gjatë periudhës së fillimit të kopshtit do t’ju duhet të përballeni me disa shqetësime të fëmijëve. Fëmija juaj për herë të parë do të ndahe...

Shëndeti

0
Fasulet janë të lira dhe të lehta për t’u gatuar, gjë që i bën ato të pranishme në dietat e shumë njerëzve.Ato janë të pasura me ...

Kulturë

0
Këshilli i Ministrave ka vendosur që Teatri i Operas dhe Baletit, Muzeu Historik Kombëtar dhe Pallati i Brigadave t’i nënshtrohen restaurimi...

Fotogaleri

0

0

0

Argëtim

Tech

Video

video

0
video

0