Vendi

0
Grabitet me armë zjarri një argjendari në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës pranë “Shkollës së Bashkuar”. Burimet bëjnë me di...

0
Është shembur sot me shpërthim të telekomanduar pallati 5-katësh që ndodhej në oborrin e Fakultetit Ekonomik në Tiranë. Ndërtesa u rreth...

Sport

0
Interi gabon dhe humbet trenin e fundit për në Ligën e Evropës. Në javën e parafundit të Serisë A, zikaltrit u mundën 3-2 në fushën e Xheno...

Kosova

0
Vetëm gjatë këtij viti Doganat e Kosovës kanë hapur rreth 19 raste disiplinore me rreth 40 zyrtarë të dyshuar për shkelje të procedurave dog...

Rajoni & Bota

0
Shtetet e Bashkuara kanë shprehur shqetësimin e tyre me ligjin e ri rus, i cili ndalon, siç thuhet, organizatat e padëshirueshme joqeveritar...

Familja

0
Gjatë periudhës së fillimit të kopshtit do t’ju duhet të përballeni me disa shqetësime të fëmijëve. Fëmija juaj për herë të parë do të ndahe...

Shëndeti

0
Vitet e fundit vihet re një rritje e rasteve me kancer. E rëndësishme është të njihen shenjat dhe mënyrat parandaluese të kësaj sëmundjeje t...

Kulturë

0
Bordi organizues i festivalit "Eurovizion" bën me dije se do të anulohen  pikët e dhëna dje nga Maqedonia dhe Mali i Zi. “BBC” shkruan se...

Fotogaleri

0

0

Argëtim

Tech

Video

video

0
video

0
video

0